Mad Show STRAIGHT SLAVIC FLAVOR

13.05.2010 11:02

Už na konci května se v klubu Lávka odehraje velká oslava slovanského rapu Mad Show STRAIGHT SLAVIC FLAVOR! Na hlavním pódiu uslyšíte polský rap, ruský rap, slovenský rap a samozřejmě i český rap. Bude se křtít jedna nová deska a hlavně se bude pařit tak, jak to umí jen Slované!

Party Mad Show STRAIGHT SLAVIC FLAVOR se odehraje už 28. května v klubu Lávka a dorazí polské hvězdy Firma, svojí crazy halucinační sólo show rozbalí James Cole, ze Slovenska přijede představit své debutové album newcommer Kali a ruský rap zastoupí u nás dobře známý Berezin. Ten o sobě naposledy dal vědět mixtapem, který si můžeš volně stáhnout tady.

JamesColeKapitanLaska

Hlavní stage je jasná.  James Cole slibuje nejen pecky ze své poslední sólovky Halucinace ze 3. patra, ale můžete se těšit i na Supercrooo shit, freestyles a klasické „Kouloviny“. Své debutové album pokřtí vycházející hvězda slovenského rapu Kali, jehož první klip má na youtube přes sto tisíc přehrátí a jede dál! Fanoušci ruského rapu si mohou vychutnat po dlouhé době koncert Berezina, kterého si můžete pamatovat z projektu P13, i díky výborné sólovce vydané pod značkou Bigg Boss.

Firma

Hlavními hvězdami Mad Show budou polští zabijáci Firma. Firmu jistě není potřeba více představovat. Hrdě reprezentují label Prosto a objevili se už na prvním dílu legendárních kompilací East Side Unia. Polský rap je v Čechách stále populární, i když se už nekoná tolik koncertů polských umělců jako dříve.

kali

Květnová Lávka je tím pádem jedna z mála příležitostí vidět top polský rap live! Hlavní stage navíc podpoří DJs Rawal, Jorgos a Bezrone a party stage obsadí electro a house rytmy v podání moskevského DJe Pornophonica a dalších.

MADSHOW


počítadlo.abz.cz