Grimaso posíla skladbu, tracklist odkrýva posledné info o Let beat snů

12.05.2010 09:29

Grimaso pracuje Na producentským albu Číslo DVA. Chcete-li však uz všichni víme, i proto, Ze malých a středních podniků VAM ukázali zopár fotek z točeni klipu bulvárne informovali o incidentu, který celý klip ohrozil. JE Teda Na Čase posunúť víc informáci. První možnou a najdôležitejší JE, Ze Jazzy s Grimasom v sobotu dokončili mistr albumu, takže uz Nic nebráni tomu, aby putoval v pondeli 17.5.2010 do VÝROBY. Doté doby se  doladí maličkosti Na booklete, který se postarali  chalani z volného Vision.

O samotným albumu? Grimasovi jeho manažérskemu tímu se na něm podarilo spojit šest  krajín, takže se na Vás z Let beat snů přeskočeno: tajný valit angličtina jako Britská, Tak i Americká, francúzština, španielčina samozřejme slovenčina English. Určite najvětším ťahákemje člen legendárnych Dilated Peoples, Evidence. Dale sa můžete tešit Na Rascoa, který nahrál skladbu tak Španěli ZPU (Prý se  čte jako Fetapu), několikrát omílaných SAS dalších. Netřeba se zbytečne natahovat skontrolujte seznam skladeb.

 

No, ale aby toho nebylo málo, Grimaso posílá i ochutnávku v podobě remixu skaldby Get Low, která je lyricky ošéfovaná dvojicí Mega a Mayhem, tedy SAS. Dále níže naleznete Making of video z videoklipu Get Low / Skener a samozřejmě cover.

 

Uzavřeme to dnes tím, že album bude v obchodech na přelomu května a června, v celém Československu, a bude se dát i zakoupit v podobě mp3jek, ze stránky vydavatelství Beat Ban (www.beatban.com), které cely album zastřešuje.

 

1.Intro
2.Music is my life feat. Nironic
3.Get low feat. S.A.S
4.V tvojej hlave feat. H16
5.Hip hop ide hore
6.Money money get it get it feat. Young De
7.Really real feat. Meloe Melodic
8.Movement feat. Evidence, S.A.S, Stephano Moses
9.Buh feat. Hugo Toxxx
10.Alibi feat. Suvereno, Dominika Mirgova
11.Tell me feat. Gigi Gabor
12.Do it big feat. Affiliated Soldierz
13.Forbidden feat. Rasco, ZPU
14.Mantra – skit
15.Skener feat. Suvereno
16.Hip hop international feat. KAF
17.Closer to you feat. Tom Malar, Nironic
18.Get low RMX feat. S.A.S

 

Grimaso feat. SAS - Get Low rmx (8.28 MB)

 

 

 


počítadlo.abz.cz