Dramatikz - DRUHeee DRZeee Mixtape

09.05.2010 09:36

Vážení, je to tady, můžete táhnout. Dramatikz ze severního Slovenska vám dokončili druhý mixtape s naprosto nečekaným názvem DRUHeee DRZeee Mixtape. Kdo na něj čekal to ví, kdo ne, pro toho to zopakuji: Mixtape je volný, kludne táhni. Netřeba to kupovat jako předchozí voljum van mixtape, neboj se ty.

 

Pokud jste již položili peněženky a opět chytili do rukou své myši, můžeme přejít k dalším informacím. Čeká vás 12 tracků, samy zahraniční beaty a Dáky ten freestyle. Vše najdete v tracklistu pod textem, kde na vás čeká i samotný link. Kluci vás stejně pozdravení, odkazují vám táhnout a fandit. Je to prý pro vás za to, že jste je podpořili na koncertech či v obchodech. Vždyť to znáte ...

Lil 'Idea: "Druheee Drzeee Mixtape jsme udělali pro naše fanoušky, pro naše lidi, s nimiž už nejsem tak často, jak bych chtěl, ale vím, že žijí a spojuje nás právě hudba. Pokud se ti to nelíbí, tak ser na nás, žij si svůj život, svou stoku, svou pravdu a své komplexy si léčí jiným způsobem. Třeba začni repova napiču jako my ... Nebo poslouchej jiné kapely, které na rozdíl od nás stojí za tvou pozornost a nikdy ti nic nedají zadarmo jako poděkování za to, že si váží tvou přízeň. Pozdravuji našich lidí! Je to věnované pouze Vám a nikomu jinému! My jsme severský sen! "
DJ Yaksha: "Od začátku pro Vás stále něco děláme a toto je důkaz. Chceme se pustit i do alba, který ale rozhodně dostane svůj čas ... Teď si užij DRUHeee DRZeee MIXTAPE a kontroluj naše koncerty! Závěrem bych jen chtěl připomenout každé dětské začínající kapele, která by si nás rada vzala do huby a těžila z toho, na čem dlouho makáme, že to není ta správná cesta a nemuselo by se Vám to vyplatit! "
Stopercent: "Je to díky pro naše fans, kteří nás podpořili zakoupením prvního DRZeeeho Tejpu. Prodávaly jsme si ho v podstatě úplně sami kromě pár prodejních míst a prodali jsme přes tisíc kusů. Rovněž je to pro lidi, kteří přišli na naše turné nebo na naše koncerty a prostě stojí za námi. Fakt ceníme! A nesmím zapomenout na našich hejterov - aby měli ve svých MP3 player co poslouchat "

Dramatikz opět nahrávalo a mastrovalo v Masif Sound Studio a právě v tomto čase by měly dokončovat přípravy svého prvního videoklipu. Ale vždyť o všem se od nás určitě dozvíte.

 

Tracklist:
1. Intro
2. Fikcia faktu (beat: 50 Cent - Ayo Technology)
3. Samovrah (beat: Azad - Mein Block)
4. Ide to samo (beat: Bushido - Alles verloren)
5. RK/LM City (beat: Chakuza - Eure Kinder)
6. To čo mi treba (beat: Bushido & Baba Saad - Nie ein Rapper)
7. Vraj mi idú po krku (beat: Young Buck - Let me in)
8. Lanto Freestyle (beat: 50 Cent - How we do)
9. Realita a sny (beat: Youg Jeezy - I love it)
10. Tokyo Drift (beat: Teriyaki Boyz - Tokyo Drift)
11. Deti našich otcov (beat: Eminem - When I´m gone)
12. Čo ťa neminie (beat: Nas - Hate me now)

Dramatikz - DRUHeee DRZeee Mixtape

my.hip-hop.sk/DRAMATIKZ

 


počítadlo.abz.cz